HOME STAGING


HOME STAGING to wizualne przygotowanie nieruchomości niewielkim nakładem środków do szybkiej sprzedaży z zyskiem. W Polsce nadal mało znana i praktykowana metoda, która w Stanach cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Głównym celem home stagingu jest NISKOBUDŻETOWA ZMIANA WIZUALNE NIERUCHOMOŚCI. Dzięki takiemu zabiegowi wzrasta zainteresowanie nieruchomością. Lokale, które przeszły metamorfozę home stagingu sprzedają lub wynajmują się dużo szybciej niż bez niej.

Aby poprawić efekt wizualny lokalu czasami wystarczy drobna zmiana. Nie trzeba (a wręcz nie należy) przeprowadzać generalnych remontów.

Niskobudżetowe zabiegi, stosowane w home stagingu to:

  1. malowanie ścian
  2. wyniesienie lub przestawienie zbędnych mebli
  3. wymiana zasłon
  4. umieszczenie dekoracji jak poduszki czy kwiaty
  5. posprzątanie

Wiadomo, że sprzedając mieszkanie lub dom nie zawsze mamy czas żeby go odsprzątać generalnie i wynieść zbędne meble. Zostawiamy to dla nowych lokatorów. Należy jednak pamiętać, że nowi klienci bardziej zainteresują się lokalem, w którym nie muszą na „dzień dobry” sprzątać i zamawiać ciężarówki do wywiezienia mebli. Dlatego nieruchomości, które są czyste, przestrzenne i nie mają starych zbędnych mebli – sprzedają się szybciej. Dla Ciebie to szybsza sprzedaż, większa cena i święty spokój.

Większa cena? Tak. Home staging może podnieść wartość nieruchomości o nawet 10%. Wszystko zależy od czynników pływających na lokal: umiejscowienie, rok zabudowy, wielkość. Ale estetyczny wygląd lokalu zawsze pomaga zainteresowaniu się lokalem.


Usługa HOME STAGING składa się z 2 etapów:

1. KONSULTACJA – z projektem zmian, do wyboru wersja obszerna i minimalistyczna.
2. REALIZACJA – czyli wdrożenie planów z konsultacji

Ogromnym udogodnieniem jest możliwy wybór jednego z etapów. Możesz wybrać tylko etap konsultacji, podczas, której dowiesz się co tak na prawdę powinieneś zmienić w lokalu. Zmiany dokonujesz sam.

Podczas konsultacji przeprowadzam oględziny nieruchomości. Sprawdzam co tak na prawdę może zniechęcać potencjalnych klientów do zainteresowania się Twoją ofertą. Analizuję walory mieszkaniowe nieruchomości oraz czynniki wpływające na wybór klientów: lokalizacja, układ i rozmieszczenie pomieszczeń. Od tego zależy gdzie i jakich klientów powinieneś szukać.

Po dokładnej konsultacji, otrzymujesz PROJEKT ZMIAN, w którym opisuję nieruchomość, jej plusy i minusy, potencjalnych klientów oraz propozycję zmian. Zawieram w nim również przykładowe inspiracje, jak może wyglądać pomieszczenie.

CENA KONSULTACJI Z PROJEKTEM: 300 PLN.


Podczas realizacji wprowadzamy wcześniej zaakceptowane zmiany z PROJEKTU ZMIAN. Odmieniam Twoje wnętrze aby podnieść wizualną wartość nieruchomości. Realizacja obejmuje:

  1. wyniesienie zbędnych mebli i dekoracji,
  2. drobny remont (przemalowanie ścian, renowacja mebli),
  3. sprzątanie,
  4. wprowadzenie nowych dekoracji,
  5. fotografie przed i po, które będziesz mógł użyć do ogłoszenia, a ja do portfolio.

Wszystkie realizacje umieszczam w swoim portfolio. Zgodna i podpisanie umowy na realizację usługi home staging jest jednoznaczną zgodą na umieszczenie zdjęć z realizacji w moim portfolio.

Czas realizacji może być różny i jest zależny od zmian jakie zostają wprowadzone. Czasami jest to tylko kilka dni, czasami miesiąc.

CENA REALIZACJI: ZALEŻNA OD WIELKOŚCI METAMORFOZY.


Jeżeli jesteś zainteresowany ofertą, zapraszam do zakładki KONTAKT. Zadzwoń, napisz, omówimy jak mogę Ci pomóc w sprzedaży lub wynajęciu nieruchomości.